Nowa czeska komedia w multipleksie PREMIERE CINEMAS

Od czwartku 11 czerwca w multipleksach PREMIERE CINEMAS w praskim Hostivaři, w Ołomuńcu i Teplicach wyświetlana jest nowa czeska komedia BOURÁK. Główną rolę BOURÁKA gra Ivan TROJAN. Film wyreżyserował jego brat Ondřej Trojan. Miłośnicy dużego ekranu znowu się doczekali nowej czeskiej komedii. Dzięki silnej obsadzie i mocno komediowemu motywowi Bourák zapowiada zabawę, na którą czekaliśmy od dawna. Ponadto PREMIERE CINEMAS na swoim Facebooku przygotował dla swoich klientów konkurs, w którym można wygrać bilety i oryginalne koszulki z filmu BOURÁK.

 

Akcja komedii BOURÁK rozgrywa się w miejscowości Šlukdorf, w wyimaginowanym miasteczku w północnych Czechach, gdzie po rewolucji wszystkie fabryki zostały zamknięte, a na ich miejsce powstały salony gier czynne non-stop, kasyna, pojawiły się prostytutki. W jednym z takich miejsc z automatami do gier dla desperatów pracuje Kamila, osiemnastolatka, która ma już po dziurki w nosie życia w mieście, gdzie nawet psa z kulawą nogą nie uświadczysz. Jeszcze bardziej niż miasto, denerwuje ją własna rodzina. Zrezygnowana matka i ojciec, który handluje wrakami samochodów i nazywa się BOURÁK. Wieczny chłopiec, posiadający różowego poobdzieranego Cadillaca, szarpiący rock and roll’a z dziewczyną, która wygląda jak ze starego, amerykańskiego katalogu bielizny.

Scenariusz do filmu Bourák napisał Petr Jarchovský, a z pomysłu na dramat społeczny powstała szalona czarna komedia. W rolach głównych: Ivan Trojan, Veronika Marková, Kristýna Boková, Jiří Macháček, Kateřina Winterová, Petra Nesvačilová, Kryštof Hádek i inni.

Oprócz nowej komedii Bourák widzowie w PREMIERE CINEMAS mogą oczekiwać wielu innych tytułów filmowych. Program multipleksu PREMIERE CINEMAS Praga Hostivař i rezerwacje online na www.premierecinemas.cz.

PREMIERE CINEMAS to nowoczesne czeskie multipleksy w Pradze Hostivař, Teplicach i Ołomuńcu. Oferuje klientom największe ekrany projekcyjne i najnowszą technologię projekcji progresywnej – projektory SONY DIGITAL CINEMA 4K i dźwiękowy standard DOLBY SURROUND 7.1, rewolucyjny dźwięk przestrzenny DOLBY ATMOS, a także projekcję HFR. Kina PREMIERE CINEMAS dysponują również pełną projekcją w rozdzielczości 4K. Rozdzielczość 4K oferuje obrazy 4x wyższej jakości (4096 x 2160 pikseli) niż tradycyjne kina multipleksowe. Multipleksy PREMIERE CINEMAS Cinemas są wyposażone w projektory 3D najnowszej dostępnej technologii SONY DIGITAL CINEMA 3D.