czeski tydzień online

Czeski Tydzień online. Coś dla miłośników Republiki Czeskiej!

Każdemu Republika Czeska z czymś się kojarzy. Dla jednych są to niezapomniane chwile podczas podróży poślubnej, dla innych współpraca pomiędzy firmami, a jeszcze inni kojarzą Krecika, piwo czy język! Ile ludzi, tyle skojarzeń! Sympatycy Republiki Czeskiej będą mieli okazję spotkać się podczas pierwszego Czeskiego Tygodnia Online! W dniach 19-23 kwietnia na wszystkich chętnych czekają zaproszenia do udziału różnych wydarzeniach kulturalnych, biznesowych i podróżniczych. 
 
Organizatorzy zadbali o to, aby każdy znalazł coś dla siebie wśród różnorodnych treści prezentowanych na stronie wydarzenia na Facebooku. Wiadomo, że  oprócz znanych i lubianych ciekawostek dotyczących Czech, zainteresowani znajdą w programie między innymi koncerty, filmy, prezentacje podróżnicze czy spotkania biznesowe. Nie zabraknie też tematów zahaczających o kulinaria – dla fanów czeskiej kuchni to dobra informacja. Dlaczego? Bo czeka ich spora dawka przepisów na pyszne dania z różnych regionów Republiki Czeskiej. 
czeski tydzień online

Sympatia Polaków do Czechów i Czechów do Polaków istnieje od dawna i będzie istnieć w przyszłości. W tych nietypowych czasach podróże są utrudnione, ale relacje międzyludzkie warto i należy utrzymywać.

Wskazane jest polubić stronę wydarzenia na Facebooku i na bieżąco otrzymywać informacje! https://www.facebook.com/czeski.tydzien.online

Organizatorami wydarzenia są Ambasada Republiki Czeskiej w Warszawie, CzechTourism, Czeskie Centrum i CzechTrade.

czeski tydzień online