naprawa samochodu w Czechach

Gdzie w Czechach naprawić samochód? Pomocny Portál řidiče

Podróż samochodem po Czechach to prawdziwa przyjemność – równe drogi, piękne krajobrazy, a po zakończeniu jazdy spragnionych czeka możliwość degustacji prawdopodobnie najlepszych na świecie piw.  Co jednak, kiedy przydarzy nam się jakaś usterka? Każdy samochód, nawet ten najnowocześniejszy, może się zepsuć. Gdzie w Czechach szukać pomocy? 

Targi w Czechach

iCzechy.pl

Podpowiadamy – na czeskim Portalu Kierowcy (Portál řidiče) znajduje się katalog zawierający ponad 7.600 firm zajmujących się naprawą samochodów. Łącznie zamieszczono tam informacje o 22.368 zweryfikowanych firmach z branży motoryzacyjnej. Po wejściu na stronę portalu należy odnaleźć zakładkę „Katalog firem” i kliknąć w nią. Następnie można ustawić odpowiednie filtry. Czy potrzebujemy informację o autonaprawie w całych Czechach, czy w wybranym województwie? Jaki rodzaj pojazdu wymaga przeglądu fachowca? Osobówka czy dostawcy? Motocykl czy przyczepa? A może traktor? I tego typu filtr da się ustawić. Po wyszukaniu zgodnie z zadanymi parametrami wyświetlą się wizytówki odpowiednich firm. A w nich wszystkie ważne informacje, takie jak osoba kontaktowa, telefon, e-mail, strona internetowa, adres, oferowane usługi, rodzaje naprawianych pojazdów, godziny otwarcia i inne. Autonaprawy zajmują się usługami, które obejmują głównie serwis klimatyzacji, karoserię, diagnostykę samochodową, napełnianie klimatyzacji, wymianę lub naprawę szyb samochodowych, elektronikę samochodową, przeglądy serwisowe, wymianę oleju i inne. Samochody i pojazdy, w których specjalizują się warsztaty samochodowe, to najczęściej takie marki jak Škoda, Volkswagen, Ford, Seat, Audi, Citroën, Volvo, Peugeot, BMW, Mercedes-Benz i inne. 

Jedyna niedogodność, w czasach Google Translate już nie tak wielka, jest taka, że Portal Kierowcy, czeskiego kierowcy, prowadzony jest wyłącznie w języku czeskim.  

Zapisz ten adres internetowych przed wyjazdem do Czech. Oby nigdy nie był potrzebny, ale… Każdy samochód, nawet ten najnowocześniejszy, może się zepsuć.

www.portalridice.cz/firmy/autoservisy


Czeskie targi przemysłowe Brno » (iczechy).pl