Home Events WOODTEC Międzynarodowe Targi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

WOODTEC Międzynarodowe Targi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

targi przemysłu drzewnego i meblarskiego
 

Międzynarodowe Targi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego WOODTEC to najważniejsze targi drzewne i meblarskie w Republice Czeskiej i na Słowacji. Wydarzenie ma charakter biznesowy, edukacyjny  i społeczny dla tych wszystkich, którzy pracują z drewnem. Dla większości stolarzy i cieśli WOODTEC to wydarzenie, którego nie mogą przegapić.

Targi są wspierane przez Europejskiej Federacji Producentów Maszyn do Obróbki Drewna – EUMABOIS, a przy ich organizacji współdziałają czeskie stowarzyszenia branżowe w zakresie produkcji maszyn do obróbki drewna, obróbki drewna i produkcji mebli. W przygotowanie programu towarzyszącego zaangażowane są także liczne uczelnie i zrzeszenia branżowe przetwórców drewna i producentów mebli.

WOODTEC 2021 ponownie zaprezentuje maszyny do obróbki drewna oraz komponenty do produkcji mebli. Tematem przewodnim kolejnej edycji będzie cyfryzacja, produkcja mebli i obróbka drewna w dobie ekonomii algorytmicznej.

Program towarzyszący Targom WOODTEC skupi się na praktycznych informacjach dla przetwórców drewna i producentów mebli, a także na cyfrowej transformacji czy outsourcingu w produkcji mebli. Nowością będzie program “Warsztat w działaniu” – praktyczna demonstracja procesów produkcyjnych i wykorzystania wystawionych na targach komponentów do produkcji.

Po raz kolejny zostanie przyznane wyróżnienie WOODTEC Award w konkursie na najlepszy eksponat.

Strona organizatora: www.bvv.cz/
Przedstawicielstwo w Polsce: targi.brno.pl

targi przemysłu drzewnego i meblarskiego

Data

13 - 15 Paź 2021

Czas

09:00 - 16:00

Więcej informacji

Szczegóły imprezy
Centrum Wystawiennicze Výstaviště Brno

Lokalizacja

Centrum Wystawiennicze Výstaviště Brno
Výstaviště 405/1, 603 00 Brno, Republika Czeska

Organizator

Agencja Promocji Eksportu
Telefon
+48343669888
Email
agencja@targi.brno.pl
Strona WWW
http://targi.brno.pl
Szczegóły imprezy