Home Events Przemysł maszynowy MSV Międzynarodowe Targi Maszynowe
targi przemysłowe

MSV Międzynarodowe Targi Maszynowe

Międzynarodowe Targi Maszynowe MSV to wiodące targi przemysłowe w Europie Środkowej. Publiczność odwiedzająca targi jest wysoce profesjonalna. Prawie 80% procent gości targowych to osoby decyzyjne mające wpływ na inwestycje, jedna trzecia z nich należy do najwyższej kadry zarządzającej.

Na targach reprezentowane są wszystkie kluczowe obszary przemysłu maszynowego i elektrotechnicznegoze szczególnym uwzględnieniem obróbki skrawaniem i obróbki plastycznej.

Głównym tematem MSV jest Przemysł 4.0 i Fabryka Cyfrowa czyli digitalizacja produkcji — jeden z głównych kierunków procesu innowacji. Inny wyróżniony temat to gospodarka o obiegu zamkniętym — zarządzanie zasobami materiałowymi. Jest to trend, który jest jednym z priorytetowych obszarów zrównoważonego rozwoju, i w tym kierunku będzie podążać dostosowanie przemysłu i handlu.

W roku 2022 równolegle do Targów MSV odbędą się inne salony specjalistyczne TOP TECHNOLOGY: Targi IMTFOND-EXWELDINGPROFINTECH oraz PLASTEX.  

Międzynarodowe Targi Maszynowe to jedna z najbardziej znanych imprez targowych w Republice Czeskiej ciesząca się ogromny zainteresowaniem przedstawicieli świata polityki i mediów. Program towarzyszący targom — specjalistyczne konferencje, seminaria i warsztaty — zapewnia zarówno zwiedzającym, jak i wystawcom dostęp do bieżących zagadnień technicznych, biznesowych i ekonomicznych.

MSV to stabilna marka z ponad 60-letnią tradycją

MSV 63. Międzynarodowe Targi Maszynowe: www.bvv.cz/
Przedstawicielstwo w Polsce: targi.brno.pl

Data

04 - 07 paź 2022

Czas

09:00 - 16:00

Więcej informacji

Szczegóły imprezy
Centrum Wystawiennicze Výstaviště Brno

Lokalizacja

Centrum Wystawiennicze Výstaviště Brno
Výstaviště 405/1, 603 00 Brno, Republika Czeska
Veletrhy Brno, a.s.

Organizator

Veletrhy Brno, a.s.
Telefon
+420541151111
Email
info@bvv.cz
Strona WWW
https://www.bvv.cz/

Inni organizatorzy

Agencja Promocji Eksportu
Telefon
+48343669888
Email
agencja@targi.brno.pl
Strona WWW
http://targi.brno.pl
Szczegóły imprezy