Home Events Przemysł maszynowy MSV Międzynarodowe Targi Maszynowe
targi maszynowe

MSV Międzynarodowe Targi Maszynowe

Międzynarodowe Targi Maszynowe MSV to pierwszoplanowe targi przemysłowe w Europie Środkowej. W ostatnich latach brało w nich udział ponad 1600 wystawców  i 80 tysięcy zwiedzających. Z zagranicy pochodziło ponad 50% wystawców i blisko 16% zwiedzających.

Publiczność odwiedzająca targi jest wysoce profesjonalna. Prawie 80% procent gości targowych to osoby decyzyjne mające wpływ na inwestycje, jedna trzecia z nich należy do najwyższej kadry zarządzającej.

Na targach reprezentowane są wszystkie kluczowe obszary przemysłu maszynowego i elektrotechnicznegoze szczegól- nym uwzględnieniem obróbki skrawaniem i obróbki plastycznej.

Głównym tematem MSV jest Przemysł 4.0 i fabryka cyfrowa, czyli digitalizacja produkcji — jeden z głównych kierunków procesu innowacji. Inny wyróżniony temat to gospodarka o obiegu zamkniętym — zarządzanie zasobami materiałowymi. Jest to trend, który jest jednym z priorytetowych obszarów zrównoważonego rozwoju, i w tym kierunku będzie podążać dostosowanie przemysłu i handlu.

W roku 2021 równolegle do Targów MSV odbędą się Targi TRANSPORT A LOGISTIKA oraz ENVITECH.

Międzynarodowe Targi Maszynowe to jedna z najbardziej znanych imprez targowych w Republice Czeskiej. Stąd ogromne zainteresowanie mediów. W 2019 roku w Centrum Prasowym MSV akredytowało się 262 dziennikarzy. Program towarzyszący targom — specjalistyczne konferencje, seminaria i warsztaty — zapewnia zarówno zwiedzającym, jak i wystawcom dostęp do bieżących zagadnień technicznych, biznesowych i ekonomicznych.

MSV to stabilna marka z ponad 60-letnią tradycją.

MSV Międzynarodowe Targi Maszynowe: www.bvv.cz/
Przedstawicielstwo w Polsce: targi.brno.pl

Wydarzenie zostało zakończone.

Termin

08 - 12 lis 2021
Expired!

Godz. otwarcia

09:00 - 16:00

Więcej informacji

Szczegóły imprezy
Centrum Wystawiennicze Výstaviště Brno

Lokalizacja

Centrum Wystawiennicze Výstaviště Brno
Výstaviště 405/1, 603 00 Brno, Republika Czeska
Veletrhy Brno, a.s.

Organizator

Veletrhy Brno, a.s.
Telefon
+420541151111
Email
[email protected]
Strona WWW
https://www.bvv.cz/

Inni organizatorzy

Agencja Promocji Eksportu
Telefon
+48343669888
Email
[email protected]
Strona WWW
https://targi.brno.pl/
Szczegóły imprezy