Home Events Ekologia Leśnictwo Obróbka drewna Rolnictwo BIOMASA Targi Odnawialnych Źródeł Energii w Rolnictwie i Leśnictwie

BIOMASA Targi Odnawialnych Źródeł Energii w Rolnictwie i Leśnictwie

Targi biomasy stanowią integralną część tradycyjnych targów leśnych SILVA REGINA. Prezentują możliwości wykorzystania biomasy i odpadów pochodzących z produkcji zwierzęcej oraz zebranych z pól, łąk i lasów. Dla rolników i leśników stanowi to logiczne rozszerzenie ich codziennych działań, a także dalszych możliwości pracy.

Wystawcy na Targach BIOMASA 2022 technologie wykorzystania energii pochodzącej z biomasy leśnej i rolniczej. Zwiedzający otrzymają przegląd najlepszych opcji przetwarzania i wykorzystania drewna opałowego, zrębków i pelletów.

Jako lokalne źródło odnawialnych surowców biomasa staje się ważną częścią koszyka energetycznego w ramach zdecentralizowanego programu energetycznego. Wykorzystanie biomasy jest okazją do ekonomicznej produkcji energii i przykładem przemyślanej troski o naturę.

Targi BIOMASA ukazują przemyślane spojrzenie na ten udany i rozwijający się kierunek. Prezentują technologie i ich praktyczne zastosowanie, informują o nowych trendach i ramach prawnych, przedstawiają doświadczenia najlepszych ekspertów i tworzą forum dyskusyjne dla dalszych obszarów przedsiębiorczości. Program towarzyszący targom będzie dotyczył wykorzystania energii z masy drzewnej i kompostowania, a także demonstrował przetwarzania biomasy leśnej.

Targi biomasy odbywają się w Brnie co dwa lata.

Strona organizatora: www.bvv.cz/
Przedstawicielstwo w Polsce: targi.brno.pl

BIOMASA targi biomasy visual

Wydarzenie zostało zakończone.

Termin

03 - 06 kwi 2022
Expired!

Godz. otwarcia

09:00 - 16:00

Więcej informacji

Szczegóły imprezy
Centrum Wystawiennicze Výstaviště Brno

Lokalizacja

Centrum Wystawiennicze Výstaviště Brno
Výstaviště 405/1, 603 00 Brno, Republika Czeska

Organizator

Agencja Promocji Eksportu
Telefon
+48343669888
Email
agencja@targi.brno.pl
Strona WWW
https://targi.brno.pl/
Szczegóły imprezy