Kontakt

Redakcja iCzechy.pl

Witamy na portalu iCzechy.pl – Twoim kompleksowym przewodniku po Republice Czeskiej!

iCzechy.pl to dynamiczny portal internetowy, który stanowi doskonałe źródło informacji na temat Republiki Czeskiej. Bazując na różnorodnej zawartości, ta platforma jest skonstruowana w taki sposób, aby zapewnić szeroki wachlarz treści związanych z podróżami, gospodarką, polityką, kulturą, historią i wieloma innymi tematami dotyczącymi naszego południowego sąsiada.

Jeśli interesujesz się Czechami, jesteś miłośnikiem czeskiego stylu życia, czeskiej kuchni, architektury, literatury czy folkloru, planujesz wyprawę do tego kraju lub chcesz po prostu poszerzyć swoją wiedzę, iCzechy.pl jest idealnym miejscem, aby odkryć i zgłębić to, co Czechy mają do zaoferowania.

Portal oferuje praktyczne porady dotyczące najlepszych miejsc do odwiedzenia, informacje o lokalnych atrakcjach turystycznych, ciekawostki o czeskiej kulturze i obyczajach, a także praktyczne wskazówki związane z transportem, zakwaterowaniem i innymi aspektami podróży. Naszym celem jest pokazanie Ci, że Republika Czeska to nie tylko Praga, ale także wiele innych pięknych i urokliwych miejsc, które warto odwiedzić. 

Zapraszamy Cię do odkrywania razem z nami Republiki Czeskiej – pięknego kraju położonego w samym sercu Europy.

iCzechy.pl. Chcemy, abyś wiedział więcej.

Wydawcą portalu jest Agencja Promocji Eksportu.

Aby skontaktować się z nami, możesz skorzystać z formularza kontaktowego lub wybrać inną formę komunikacji.

Formularz kontaktowy

Musisz wypełnić wszystkie pola.

Kontakt

Adresal. Najświętszej Maryi Panny 24 lok. 18, 42-200 Częstochowa
Numer telefonu+48 34 366 98 88