patyczki do oczu

Rewolucyjne patyczki do oczu Eyeloly

Czeska firma EYELOLY s.r.o. (sp. z o.o.) z siedzibą w Pradze wprowadziła na rynek dwa rewolucyjne opatentowane produkty. Pierwszy z nich przeznaczony jest do bezdotykowego i bardzo bezpiecznego nakładania soczewek kontaktowych, drugi służy do codziennej higieny oczu, czyli usuwania zanieczyszczeń takich jak owady, rzęsy, kurz czy makijaż.

Patyczki EYELOLY całkowicie zastępują dłonie i tym samym są bezpieczną ochroną przed przeniesieniem jakichkolwiek wirusów czy bakterii w okolice oczu. Na razie można je kupić w czeskich aptekach, u optyków oraz w sklepie internetowym www.vladyo.cz. Być może niedługo dostępne będą również w Polsce.

Zakładania i zdejmowania soczewek kontaktowych za pomocą patyczków można się szybko nauczyć  z filmu zamieszczonego na stronie www.eyeloly.com. Patyczki są szczególnie odpowiednie dla osób zaczynających korzystać z soczewek kontaktowych, a także dla kobiet z długimi paznokciami i mężczyzn z grubszymi palcami, dla których aplikowanie do oczu jest bardzo trudne.

Firma rozpoczyna również produkcję patyczków dla zwierząt domowych pod marką PETLOLY. Patyczki są szczególnie odpowiednie dla psów i kotów, które np. nie mają rzęs i tym samym nie mają ochrony przed wprowadzeniem zanieczyszczeń do oczu lub cierpią z powodu nadmiernego wytwarzania produktów przemiany materii oka.

Więcej informacji na stronie www.eyeloly.com.

Pałeczki do oczu
Pałeczki do oczu Eyeloly. Fot. serwis prasowy Eyeloly
Źródło:EYELOLY